انتخاب کابینت برای آشپزخانه مدرن

کابینت های تمام رنگ سفید یا تمام چوب معمولاً یک انتخاب آسان در یک آشپزخانه هستند. آنها ساده و رایج هستند ، بنابراین همیشه می تواند بعنوان اولین انتخاب به ذهن برسد، اما خب اگر بخواهیم کمی تفاوت ایجاد کنیم و محیط شادتری برای آشپزخانه مان داشته باشیم چه می توان انجام داد؟

درست مثل سایر اتاق های خانه ، لازم نیست آشپزخانه خود را با یک رنگ طراحی کنید.

نکاتی درباره استفاده از رنگ های آشپزخانه:

در این تصاویر روش های زیادی برای اضافه کردن رنگ زیادی به آشپزخانه ها مشاهده می شود. با اینحال وقتی برای طرح ریزی یک آشپزخانه رنگارنگ آماده می شوید می تواند بسیار ترسناک به نظر برسد. اینکه اگر رنگ آن خیلی زیاد باشد … یا خیلی بی روح … یا خیلی تند چه؟ چه می شود اگر با چیزهای دیگر مطابقت نداشته باشد و خوب پیش نرود؟ بنابراین در اینجا چند نکته برای ساده تر کردن طراحی با رنگ وجود دارد.

دوباره به تمام این عکس ها نگاهی بیندازید. حتی درخشان ترین آشپزخانه از یک رنگ خنثی استفاده می کند تا رنگ / سایر رنگ را در کنار هم نگه دارد. به یاد داشته باشید در کنار رنگ خود از یک خنثی استفاده کنید. اگر کابینت ها رنگی هستند ، از روی صفحه پیشخوان ، دیوارها یا کفپوش ها یک رنگ استفاده کنید. اگر قسمت پشتی و دیوارهای شما رنگی است ، به دنبال کابینت های خنثی بروید.

فقط رنگی که انتخاب می کنید مهم نیست بلکه هماهنگی آن با سایر رنگ ها نیز مهم است. این هماهنگی رنگ با سایر اجزا می تواند ظاهری قابل قبول به آشپزخانه شما بدهد.

مهم است که مطمئن شوید کاشی ها ، پیشخوان ها ، کابینت ها و لوازم جانبی با یکدیگر چگونه به نظر می رسند. بنابراین در انتخاب رنگ های هر کدام دقت لازم را به خرج دهید و با یک طراح و متخصص رنگ شناسی در میان بگذارید.

با تغییرات کوچک شروع کنید. شما می توانید در مرحله اول فقط با لوازم جانبی رنگ را به آشپزخانه خنثی موجود خود اضافه کنید مثل ظروف ، اتصالات، دستگیره ، پارچه و گلهای تازه! اگر ظاهر را دوست دارید ، می توانید یک بازسازی اساسی را برنامه ریزی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران، زعفرانیه، خیابان پسیان

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید