انتخاب کابینت جدید برای آشپزخانه

اگر به دنبال انتخاب کابینت های جدید برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه خود در سال نو هستید حتما در این مقاله با ما همراه باشید؟

  • انتخاب کابینت جدید برای آشپزخانه

انتخاب صحیح کابینت های آشپزخانه در تعیین ظاهر ، حس و عملکرد آشپزخانه شما بسیار مهم است. ظاهر کابینت ، سبک بصری کل اتاق را تنظیم می کند در حالی که قرار دادن درها ، کشوها و مخزن ها تعیین می کند که آشپزخانه شما برای شما و خانواده شما تا چه اندازه مناسب و راحت خواهد بود.

تغییر کابینت های آشپزخانه یک تصمیم بزرگ است و شما برای این تصمیم انتخاب های گسترده ی بسیار زیادی دارید.

این مقاله یک راهنما برای شمایی که قصد تعویض کابینت ها و ظاهر آشپزخانه خود را دارید می باشد.

  • آیا به فکر تعویض کابینت های آشپزخانه خود هستید؟

انتخاب کابینت جدید برای آشپزخانه یک تغییر اساسی می باشد. لازم است در ابتدا آنچه را که می خواهید در مورد آشپزخانه فعلی خود تغییر دهید ، در نظر بگیرید. آیا مشکل آشپزخانه فعلی، فضای کافی برای ابزار آشپزخانه و یا فضای کاری برای خودتان است؟ آیا فکر میکنید آشپزخانه تان قدیمی یا تاریک است؟ آیا فضای هدر رفته وجود دارد؟ اولویت بندی نیازهای شما به تصمیم گیری در هنگام انتخاب کابینت جدید کمک خواهد کرد.

سپس ، در نظر بگیرید که چه مدت قصد اقامت در خانه را دارید. اگر قصد زندگی در خانه خود را برای چند دهه آینده دارید ، ارزش پول بیشتری برای سرمایه گذاری آشپزخانه برای شما فراهم می کند. به نیازهای آینده خود بیاندیشید: آیا آشپزخانه شما برای سالهای آینده کارآمد نخواهد بود؟

در آخر ، چیدمان و عملکرد فضای را در نظر بگیرید. آیا تهیه ، پخت و نگهداری ظروف آسان است؟ محیط های مناسب برای تهیه مواد غذایی نزدیک به اجاق گاز ، برای خرد کردن و مخلوط کردن آسان تر و ایمن تر باید در یک طراحی آآشپزخانه مدرن در نظر گرفته شوند.

وقتی همه این موارد را در نظر می گیرید ، می توانید تصویری واضح از آنچه می خواهید در کابینت های جدید خود ایجاد کنید و روند تصمیم گیری را بسیار ساده تر انجام دهید.

  • گزینه های کابینت آشپزخانه برای افزایش فضای ذخیره سازی

برخی از گزینه های هوشمندانه برای انتخاب کابینت جدید وجود دارد که فضای ذخیره سازی را حداکثر می کند بدون آنکه نیازی به کاهش فضای آشپزخانه شما باشد.

امروزه در دکوراسیون آشپزخانه بسیاری از انواع کشوها و کابینت های طراحی شده اند که کمترین فضای پایه طراحی کابینت را در نظردارند اما فضای ذخیره سازی درون آنها بسیار وسیع و قابل دسترسی می باشد.

  • مواد مورد استفاده برای ساخت کابینت

اصولا ما تمایل داریم درهای کابینت آشپزخانه را چوبی انتخاب کنیم ، اما درب های شیشه ای فضا و نور بیشتری را در یک آشپزخانه کوچک ایجاد می کنند. برای نمایش ظروف زیبا ، درهای شیشه ای را انتخاب کنید. اما اگر داخل کابینت های شما ممکن است کمی بی نظم تر باشد ، می توانید شیشه های مات را برای کابینت های جدید در نظر بگیرید.

اگر درهای چوبی و جامد را ترجیح می دهید ، می توانید از میان طیف گسترده ای از مواد و نمای ظاهری ، از چوب های طبیعی گرفته تا روکش ، تخته سه لا و … را انتخاب کنید که این انتخاب ها به میزان بودجه شما بسیار بستگی دارد.

  • مشخصات

سبک و نمای کابینت یکی از گزینه های بسیار تاثیر گذار در ظاهر آشپزخانه است که می توانید در آشپزخانه خود با توجه به دکور و سلیقه خود پیاده سازی کنید. طرح های ساده تخته سنگی تمیز و مدرن است ، در حالی که طاق های کنده کاری شده می توانند تزئینی باشند. در نظر بگیرید که چگونه درب بیرونی کابینت با سایر اجزای آشپزخانه و دکوراسیون منزل شما ارتباط برقرار خواهد کرد و سعی کنید یک سبک تکمیل کننده را انتخاب کنید. گزینه هایی برای هر سلیقه و بودجه وجود دارد.

  • رنگ

رنگ کابینت های آشپزخانه به اندازه رنگ دیوارها در هر اتاق دیگری از خانه اهمیت دارد. بهتر است رنگ کابینت ها، صفحات روی میز و میزها را در هماهنگی و همخوانی با محیط و همچنین ادغام با سبک سایر قسمت های خانه خود ، انتخاب کنید.

  • دستگیره درها و کشوها

دستگیره درها و کشوها آخرین ابزار برای تکمیل زیبایی کابینت ها هستند و در طراحی مدرن آشپزخانه به خوبی در تحت تاثیر قرار دادن زیبایی آشپزخانه کار می کنند. به یاد داشته باشید که این موارد بسیار مورد استفاده و لمس قرار میگیرند و سطوح براق لک های انگشتان و ظروف را نشان می دهد و به همین دلیل باید به راحتی تمیز شوند. یک شکل و استایل را انتخاب کنید که با سبک درب مطابقت داشته باشد و رنگی که مطابق با بقیه دکوراسیون آشپزخانه باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران، خیابان فرشته ، خیابان تختی 5

 

021-22026198(98+)

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مستری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید