نمونه کارها

اکسسوری جای قاشق و چنگال

لوازم جانبی آشپزخانه مثل جای قاشق و چنگال و جای ادویه از جمله اکسسوری‌هایی هستند که به دلیل کمک شایانی که به نظم بخشیدن و سازماندهی کابینت‌ها و آشپزخانه می‌کنند بسیار مورد توجه طراحان آشپزخانه قرار می‌گیرند. حتما شما هم تجربه این را داشته‌اید که از باز کردن کشوی قاشق چنگال و یا ادویه جات شلوغ و بهم ریخته‌تان جلوی مهمانان خجالت زده شده اید. راه حل این مشکل استفاده از اکسسوری‌های جانبی آَپزخانه است که به هر کابینتی نظم و ساماندهی می‌بخشد.

یكی از اصول طراحی آشپزخانه این است که تقسیم‌بندی فضا و تخصیص آن در محیط كار به طور درست و مشخص انجام شود. بعنوان مثال مکان مربوط به تهیه غذا و آشپزی، تمیز كردن و سرو غذا باید مشخص و مجزا باشد. هر یک از این مناطق برای عملکرد بهتر باید بر اساس عادات کاربر آشپزخانه و برخی از قوانین کاربردی به درستی طراحی شوند. با صرف هزینه بسیار پایین و کمی وقت گذاشتن می‌توانید به راحتی چنین اکسسوری‌هایی را به آشپزخانه‌تان اضافه کنید و از مشکل کم جایی و بهم ریختگی خلاص شوید.

مزایای اکسسوری جای قاشق و چنگال

  • کمک به تسریع کار هوشمند و بی دردسر 
  • دسترسی راحت به وسایل 
  • قابلیت شخصی‌سازی برای هر آشپزخانه 
  • کمک به تمیز و مرتب نگه داشتن آشپزخانه 

 

گروه طراحان نوری آماده‌ی کمک به شما عزیزان در زمینه انتخاب اکسسوری‌های داخل کابینت متناسب با سلیقه و نیاز شما عزیزان می‌باشد. جهت اطلاع بیشتر از محصولات می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تهران، خیابان فرشته ، خیابان تختی 5

 

021-22026198(98+)

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مستری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید