مشخصات:

برای ساخت درب‌های تمام چوب از درختان جنگلی مثل راش، بلوط وگردو و… استفاده می‌شود. درب های تمام چوب به صورت چوب یک تکه و توپر میباشد.که معروف ترین آن ها چوب سفید، راش، روس میباشد که از این چوب ها برای ساخت درب تمام چوب استفاده میشود. باید بدانیم که رایج ترین درب چوبی لابی ودرب تمام چوب از چوب روس ساخته میشود. که کاربری آن ها برای درب های آتش نشانی ها و دودبند از درب چوبی یک تکه استفاده میکنند.

طیف رنگی چوب بلوط از قهوه ایی روشن تا تیره است. این چوب دارای مقاومت بالا و بسیار بادوام و کاربردی میباشد،این چوب ها وزن سنگینی را دارند و برای تمامی جاهای مختلف ساختمان از آن استفاده میشود ازجمله درب لابی چوبی و درب ورودی چوبی مورد استفاده قرار میگیرند.

مزایا:

  • از کیفیت بالایی برخوردار هستند.
  • به دلیل تنوع بالا گزینه های بی شماری برای انتخاب چوب وجود دارد.
  • از دوام و عایق بالایی برخوردار می‌باشد.
  • طول عمر بالایی دارد.

 

 

تهران، خیابان فرشته ، خیابان تختی 5

 

021-22026198(98+)

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مستری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید