درب ملامینی HPL

درب ملامینه (hpl)

روکش ملامینه یا همان ورق های اچ پی ال که در صنعت درب استفاده می شوند در واقع ورق های اچ دی اف (HDF) هستند که بر روی آن یک ورق نازک از کاغذ کرافت پرس شده است. این روکش‌ها در ضخامت های ۳ الی ۴ میل میباشد که در برابر آب خش و حرارت مقاوم بوده و دارای رنگها و طرحهای متنوع است و در انواع مات و براق ارائه می‌شود.


تنها سطح روی درب ملامینه، خواص اچ پی ال را داراست. به دلیل خاصیت عایق رطوبتی بسیار بالای اچ پی ال، و سایر خواصی که درباره روکش اچ پی ال نام برده شدند، رویه درب ملامینه به هیچ عنوان برا ثر رطوبت آسیب نمی بیند. در صورتی که از جنس مرغوب آن استفاده کنید، رنگ آن سالها بدون تغییر خواهند ماند.


دارا بودن تمام امکانات تزئینی و نیز مقاومت مناسب روکش ملامینه در برابر رطوبت، آب، حرارت، سایش و …. دامنه وسیعی ار کاربرد های متنوع را برای ام دی اف با روکش ملامینه می توان در تمام استفاده ها به صورت عمومی در مبلمان اداری و منزل، دربها و بدنه کابینت، لوازم اتاق خواب، رکوب دیوار و … استفاده کرد.

روکش ملامینه پرکاربردترین نوع روکش درب داخلی  می‌باشد و از نظر قیمت بسیار مناسب و قابل رقابت با سایر انواع روکش ها می باشد. روکش کاری با روکش ملامینه روی ام دی اف بسیار متداول است.

مزایای روکش ملامینه

  • مقاوم در برابر رطوبت
  • مقاوم در برابر حرارت و سایش و خراش
  • تنوع در طرح و رنگ
  • اقتصادی بودن

 

معایب روکش ملامینه

  •  مقاومت بالایی در برابر مواد قلیایی و اسیدها ندارند.
    •    تمام سطوح آن به صورت یکپارچه نیست و لبه های آن از جنس دیگری است

 

 

 

تهران، زعفرانیه، خیابان پسیان

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید