استفاده از سبک وینتج در طراحی آشپزخانه

قبل از اینکه به ایده های دکوراسیون وینتج بپردازیم ، ابتدا باید ببینیم منظور از دکوراسیون منزل وینتج چیست. در اصل دکوراسیون منزل وینتج نوعی دکوراسیون است که از وسایل قدیمی و نوستالژیک به عنوان تزیینات استفاده می کند. ایده این است که از این وسایل به گونه ای استفاده کنید که زیبایی و جذابیت کلی اتاق شما بیشتر شود.

 برای به کارگیری ایده های دکوراسیون داخلی Vintage ، ابتدا باید وسایل آنتیک و نوستالژیک را پیدا کنید و مطابق با چیدمان مخصوی اتاق ها بکار ببرید.

ایده های دکوراسیون منزل وینتج برای هر اتاق با اتاق دیگر متفاوت است، برای مثال اگر می خواهید آشپزخانه خود را با سبک وینتج تزئین کنید ، باید به دنبال مواردی مانند قفل های قدیمی و کابینت چوبی و ساده بروید به همین ترتیب مواردی مانند قاشق چوبی ، کاسه های چوبی که با نان های طبیعی تزئینی پر می شوند نیز می توانند به عنوان ایده های عالی دکوراسیون آشپزخانه Vintage باشند.

برای دکوراسیون داخلی وینتج ایده های بی شماری وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا با تعدادی از این ایده ها آشنا شوید.

به استفاده از کابینت های چوبی و میزها و صندلی در این نوع سبک از طراحی توجه کنید. این موارد تعیین کننده ی یک سبک طراحی وینتج می باشد.

کابینت ها و شلف های شیشه ای که با ظروف آنتیک و خاص پر  شده باشند دیگر موارد استفاده شده در این سبک می باشند.

در سبک طراحی وینتج بر خلاف طراحی های مدرن که بیشتر بر پایه سادگی و خلوتی فضا می باشند سبک وینتج اصولا از المان های زیادی برای طراحی استفاده میکند و اصولا فضای شلوغ و پر وسیله ای را در این سبک خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران، زعفرانیه، خیابان پسیان

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید