سبک کابینت جزیره ای

در این روش که در آن یک یا چند کابینت به صورت ردیفی در مرکز آشپزخانه قرار داده میشوند . این نوع چیدمان اصطلاحا جزیره ای نامیده میشود که کاربردهای فراوانی دارد .

میتوان از این جزیره ها به عنوان نگهداری کننده وسایل آشپزخانه یا میز آشپزخانه استفاده نمود . کابینت جزیره ای به چند گروه اصلی تقسیم میشود و علاوه بر اینکه زیبایی بسیاری دارد ، کاربرد آشپزخانه را متحول می نماید . این کابینت ها به جای متصل نیستند و در واقع توسط محیط آشپزخانه احاطه شده اند.


در مواردی حتی میتوان در این سبک از سینک آشپزخانه ، فر و گاز نیز استفاده نمود و نکته جالب دیگر درباره آن میتوان به امکان متحرک بودن آن اشاره نمود و در زیر آن چرخ هایی نصب کرده تا به راحتی حرکت نماید که البته این مورد در صورتی امکان پذیر است که جزیره دارای سینک یا گاز نباشد .

 

از کابینت جزیره ای میتوان به عنوان کانتر نیز استفاده کرد که با در نظر گرفتن صندلی های مناسب ، زیبایی خاصی به آشپزخانه خواهد بخشید . این کابینت شکل تعریف شده ای ندارد و قرار نیست همیشه آن را به شکل های معمول مستطیل یا مربع ببینیم.

شما میتوانید برای اطلاعات از شرایط سفارش کابینت های جزیره ای و اخذ نوبت بازدید با کارشناسان ما در تماس باشید

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران، خیابان فرشته ، خیابان تختی 5

 

021-22026198(98+)

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مستری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید