آشپزخانه L شکل فضایی است که در آن دو دیوار که تقاطع می سازند در آن قرار دارد . از این مدل طراحی میتوان در هر دو نوع آشپزخانه بزرگ و کوچک استفاده کرد و محدودیتی در آن وجود ندارد ، که اگر طراحی آن خوب باشد میتواند فضای بزرگی و عالی را ایجاد کرد تا افراد بتوانند به راحتی در آن فعالیت انجام دهند.

آشپزخانه L برای فضاهای کوچک ایده ال است، زیرا از فضای خود به‌صورت بی‌نظیری استفاده می‌کند و به‌اندازه کافی برای شما فضای جاسازی و فضای کار کردن را  فراهم می‌کند. رنگ‌های روشن، آشپزخانه کوچک L را شگفت‌زده می‌کند، و باعث می‌شود ظاهر آشپزخانه بزرگ‌تر و جادارتر به نظر برسد. از دو دیواره مشرف به دیوار های L شکل میتوان به عنوان اوپن یا جزیره استفاده هم استفاده نمود.

قفسه‌بندی باز، به آشپزخانه شما ظاهری بزرگ می‌دهد و مناسب آشپزخانه‌های کوچک است. برای آشپزخانه‌های بزرگ کابینت‌ها سلیقه‌ای هستند، زیرا آشپزخانه‌های بزرگ فضای بسیار زیادی برای کابینت و جای ظروف را ارائه می‌دهند. شما می‌توانید میز و صندلی را به آن اضافه کنید. ازآنجاکه آشپزخانه L شکل انعطاف‌پذیر است، بنابراین، می‌توان آن را برای مطابقت با نیازهای عملی خود طراحی کنید.

زمانی که از جزیره L شکل در طراحی آشپزخانه استفاده می کنید، این امکان برای شما فراهم می شود که از فضای زیر آن برای ساخت کابینت استفاده نمایید. استفاده از این ایده می تواند از ایجاد هرگونه هرج و مرج در فضای آشپزخانه نیز جلوگیری به عمل آورد.

آن چه که امروزه در طراحی آشپزخانه ها به چشم می خورد، قرار دادن سینک ظرفشویی و اجاق گاز بر روی آن می باشد. جزیره های L شکل به علت دارا بودن فضای وسیع و کاربردی می توانند گزینه ای مناسب برای اجرای این ایده باشند.

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

تهران، زعفرانیه، خیابان پسیان

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید