طراحان ماهر خانه معماری نوری با کمک آنالیزور و مشاورها که از مکان پروژه عکس و فیلم و نقشه تهیه میکنند و با تسلط بسیار خود بر نرم افزارهای طراحی آنچه در ذهن شما عزیزان می‌باشد را به طرح سه بعدی تبدیل کرده و در خدمت شما مشتریان عزیز قرار می‌دهند. همچنین با طراحی ۳۶۰ درجه و فناوری واقعیت مجازی میتوانید تجربه ی حضور در آشپزخانه خود را قبل از اجرا داشته باشید. طراحی آشپزخانه شما با توجه به سبک خانه شما و سلیقه شما به صورت مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک می‌تواند انجام شود.

لازم به ذکر است که طراحی آشپزخانه برای آن دسته از مشتریانی که اجرای پروژه خود را به ما می‌سپارند به صورت رایگان انجام می‌پذیرد. در زیر برخی از طراحی های آشپزخانه طراحان ما را مشاهده می‌کنید.

نسل جدید طراحی ها که طراحان خانه معماری نوری برای رضایت بیشتر شما عزیزان بکار گرفته‌اند طراحی 360 درجه می‌باشد. طراحان خانه معماری نوری خانه شما مشتریان گرامی را با استفاده از جدیدترین تکنولوژی طراحی می‌کنند تا بتوانید قبل از اجرای آن، در محیط طراحی شده حضور داشته باشید و در آن قدم بزنید و تمام قسمت های آن را به طور مجازی ببینید. در این ویدیو با طراحی 360 درجه که نسل جدید طراحی هاست آشنا می‌شوید.

تهران، خیابان فرشته ، خیابان تختی 5

 

021-22026198(98+)

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مستری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید