مشخصات:

برای استفاده هر چه بهتر از فضای داخل کابینت های کنج در آشپزخانه، به یک راه حل خلاقانه و پیشرفته نیاز دارید. مجیک کرنر بیشترین استفاده از فضاهای از دست رفته در کابینت را ایجاد می‌کند. این واحدهای مربعی کاملاً مناسب کابینت‌های مربعی و کنجی هستند و دسترسی آسان به مواردی را که در این واحد ذخیره کرده اید را میسر می‌سازند.

در واقع مجیک کرنر یک سیستم هوشمند و پیشرفته است که دو سیستم ریلی کاملاً برابر را در یک گوشه واحد قرار می دهد و چنان دسترسی راحت و ساده ای به شما می دهد که می توانید به سادگی به آن ظروف و وسایل داخل کابینت ها دسترسی پیدا کنید و آنچه را که لازم دارید خارج کنید.

دیگر برای دسترسی به ظروف در کابینت‌های عقبی لازم نیست خود را به زحمت بیندازید و به سختی خم شوید و ابزار را جا به جا کنید، فقط لازم است دسته را بکشید و قفسه های جلو درست از قسمت واحد چرخانده شود. قفسه های عقب را می توان برای بارگیری و تخلیه آسان به صورت جداگانه بیرون کشیده شود و از سه طرف به شما دسترسی عالی می‌دهد.

مجیک کرنرها انواع مختلفی دارند که بسته به نیاز و سلیقه شما عزیزان می‌توانند انتخاب شوند. در زیر با چند نمونه مجیک کرنر شما را آشنا می‌کنیم:

مجیک کرنر کلاسیک:

مجیک کرنر کامفورت:

مجیک کرنر لمن:

تهران، زعفرانیه، خیابان پسیان

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید