اگر شما عاشق پخت و پز خانگی هستید حتما متوجه شده‌اید که این پخت و پز گاهی اوقات منجر به تولید دود، چربی، گرما و بخار هوا می‌شود. در این صورت هودهای آشپزخانه به کمک شما می‌آیند. هودها علاوه بر تأمین نور اضافی و کمک به خنک نگه داشتن آشپزخانه شما، بوهای ناخوشایند را از بین می‌برند.

یکی دیگر از عواملی که باید در هنگام انتخاب یک هود مورد توجه قرار بگیرید ، موقعیت مکانی است. قبل از خرید هر نوع هود، مطمئن شوید که فضای مناسبی را برای آن اختصاص داده‌اید. هر هود مورد نظر شما باید حداقل به اندازه سطح پخت و پز که در بالا نصب خواهد شد باشد. به طور کلی، به دنبال یک هود آشپزخانه باشید که تقریباً 6 اینچ از اجاق گاز یا آشپزخانه شما گسترده تر باشد و تقریباً 30 اینچ از سطح اجاق گاز قرار دارد.

هودهای شیشه‌ای در انواع مختلف چشم نواز عرضه می شوند. هودهای شیشه‌ای محبوب ترین ترکیب برای یک آشپزخانه مدرن، می تواند ظاهر و زیبایی آشپزخانه شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد. در نتیجه یک آشپزخانه تمیزتر، شاداب تر، عاری از بوی مواد غذایی و دوده خواهید داشت.

اگرچه کاربرد تمامی هودها یکسان است، ولی با توجه به دکوراسیون و فضایی که در اختیار افراد قرار دارد، انواع مختلفی از هود در بازار عرضه می شود که شما می‌توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود بهترین نوع را انتخاب کنید.

تهران، زعفرانیه، خیابان پسیان

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید