امروزه با پیشرفت فناوری ها در زمینه طراحی داخلی آشپزخانه یک هود توکار یا داخلی آشپزخانه و خارج از دید مورد توجه زیاد قرار گرفته‌اند. مخفی کردن هود یا هر نوع لوازم خانگی، بیشتر توجه خود را بر روی کابینت آشپزخانه و سایر عناصر طراحی متمرکز می‌شود، نه بر روی خود دستگاه. هودهای پنهان شده مخصوصاً در آشپزخانه كوچك مفید هستند كه وقتی بسیاری از وسایل در فضای باز قرار دارند می‌توانند از دید مردم مخفی شوند.

یک هود توکار می‌تواند در هر سبک از آشپزخانه استفاده شود و به خصوص در طراحی یک آشپزخانه ساده و مدرن مناسب است. پنهان کردن هود به حفظ تمیزی ظاهر کمک می‌کند و از اختلال در جریان مداوم کابینت‌های بالایی جلوگیری می‌کند و جلوه‌ای براق ایجاد می‌کند. استفاده از هودهای توکار در آشپزخانه‌های مدرن در سال‌های اخیر انتخاب محبوبی بوده است. در این آشپزخانه ها، هودها معمولاً درون کابینت‌های سفارشی طراحی شده، قرار گرفته‌اند.

از آنجا که هود مخفی درون کابینت نصب میشود پس باید به فضایی که برای نصب در نظر گرفته می‌شود دقت شود. سعی کنید هود مخفی‌ای را انتخاب کنید که جدیدترین تکنولوژی در آن به کار رفته باشد. برخی از این تکنولوژی ها عبارتند از: سنسور دود و گاز، سنسور ترموگارد، موتور هایی با تعداد دور بالا و صدای کم، فیلتر ذغالی، حسگر اشباع چربی و نمایشگر دیجیتال.

یک هود توکار، تقریباً نیمی از آشپزخانه را پوشش می‌دهد، زیرا داخل یک کابینت استاندارد فوقانی 12 اینچی عمیق قرار می‌گیرد. بنابراین این هودها باید قدرت بیشتری داشته باشند تا بتوانند هوا را از ماهی تابه‌ها و قابلمه‌های موجود در جلوی مشعل‌ها بیرون بکشند. معمولاً این بدان معنی است که هودهای پنهان نسبت به مدلهای کشویی گران‌تر هستند. مسئله دیگر در مورد هودهای توکار این است که کابینتی که در آن قرار دارد عموماً متناسب با هود ساخته شده است. این امر می‌تواند دسترسی به مناطق مربوط به هود را برای تعمیر دشوارتر کند و در صورت خراب شدن جریان فعلی، می‌توانید جایگزینی را پیدا کنید که در همان کابینت قرار بگیرد.

 

تهران، زعفرانیه، خیابان پسیان

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید