چگونه آشپزخانه ای با سبک مینیمال طراحی کنیم؟

در این مقاله با طراحی آشپزخانه مینیمال آشنا شوید.

آیا تا به حال به آشپزخانه خود نگاه کرده اید و از اینکه چقدر وسایلی جمع آوری کرده‌اید که در طول سال‌ها مورد استفاده قرار نگرفته‌اند احساس ناراحتی کرده اید؟ با گذشت زمان، ما عادت کرده‌ایم که وسایل بیشتر و بیشتری را در خانه و آشپزخانه خود جمع کنیم که بعضی اوقات حتی نمی دانیم با آنها چه کار کنیم. سبک مینیمالیستی برای ترغیب صاحبان خانه به زندگی ساده تر با ابزار کمتر آغاز شد. این سبک فقط مربوط به ظاهر و دکور خانه‌ی شما نیست بلکه یک سبک زندگی است.

سبک مینیمالیستی برای بهبود ظاهر و عملکرد خانه شما به خصوص در آشپزخانه بسیار عالی است. با انجام چند تغییر کوچک شروع کنید تا ببینید چه چیزی واقعاً نیاز دارید و چه چیزی را نمی خواهید. سپس روش های مختلفی را برای پاک کردن درهم و برهمی و استفاده بهتر از فضایی که در آشپزخانه خود دارید ارزیابی کنید.

از آنجا که جهان شروع به دور شدن از حد بیش از حد می کند، ممکن است شما نیز علاقه مند شده باشید که آشپزخانه جدید خود را به سمت سبک مینیمال ببرید. آشپزخانه‌ای مجهز به ملزومات – با همه آنچه شما نیاز دارید و نه چیز بیشتر.

برای بسیاری از خانواده ها ، آشپزخانه یک کانون اصلی خانه است. والدین نه تنها هر هفته ساعتها برای پخت و پز صرف می کنند، بلکه کودکان برای صرف میان وعده های بعد از مدرسه یا حتی برای انجام کارهای خانه در آشپزخانه کنار هم قرار می گیرند. اهمیت آشپزخانه در فعالیت های روزمره به این معنی است که می توان از ساده کردن فضا احساس راحتی کرد به گونه ای که با زیبایی شناسی مینیمالیستی روبرو شود.

رنگ سفید در این سبک عنصر مهمی خواهد بود. استفاده از رنگ سفید روشی آسان برای انتقال مینیمالیسم است زیرا بلافاصله از دیدن آن احساس تمیزی و سادگی انتقال پیدا می‌کند.

آشپزخانه های سیاه و سفید مینیمالیستی یکی دیگر از دیدگاه‌های متداول است که تضاد سایه‌ها باعث ایجاد احساس مدرنیته می شود.

گرچه مینیمالیسم تمایل به تک رنگ و خنثی را ترجیح می دهد، اما این بدین معنا نیست که یک آشپزخانه مینیمالیستی باید کاملاً بدون رنگ باشد و فقط از رنگ‌های خنثی استفاده شود. یک پالت رنگ ساده نیز می تواند به همان ظاهر دست یابد. در این سبک، می‌توان با استفاده از تکه‌های رنگ از چوب طبیعی، زرد و قرمز که قادر به درخشیدن هستند به آشپزخانه خود درخشش ویژه دهید.

انتخاب مبلمان مورد استفاده در آشپزخانه نیز نقش اساسی در سبک کلی آن دارد. مبلمان با طرح‌های ساده و طبیعی می‌توانند بهترین انتخاب برای آشپزخانه مینیمال شما باشند.

اگر به این سبک علاقه مند هستید برای شروع لازم است به آشپزخانه فعلی خود بروید و ممکن است احساس غرق شدن کنید. کوچک ، به معنای واقعی کلمه شروع کنید. شما می خواهید با بیرون کشیدن همه اشیاء کوچکتر خود و گذر از آنها شروع کنید تا آنچه را که واقعاً به آن احتیاج دارید و آنچه را نمی خواهید پیدا کنید.

از وسایل کوچک و غیرضروری مانند ابزار و وسایلی که هرگز از آنها استفاده نمی کنید خلاص شوید. وقتی هر مورد را ارزیابی می کنید، سعی کنید آخرین باری که از آن استفاده کرده اید فکر کنید. اگر حتی نمی توانید به یاد داشته باشید، زمان آن فرا رسیده است که آن را از آشپزخانه خود بیرون کنید. شما می توانید چیزهایی را که می خواهید از شر آن خلاص شوید اهدا کنید.

برای اجرای سبک مینیمالیست برای آشپزخانه خود می‌توانید از طراحان متخصص گروه نوری مشاوره بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران، خیابان فرشته ، خیابان تختی 5

 

021-22026198(98+)

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مستری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید