چگونه در یک آشپزخانه کوچک کار کنیم؟

اگر عاشق آشپزی هستید، اما آشپزخانه کوچکی دارید، این موضوع می‌تواند برای شما یک جدال جدی باشد. با ایجاد فضای ذخیره بیشتر و تنظیم قوانین برای خودتان هنگام پخت و پز می توانید فضای خود را به حداکثر برسانید. اگر ظاهر آشپزخانه کوچک شما چیزی است که شما را آزار می دهد، می توانید با تغییر دکوراسیون آن را بزرگتر نشان دهید.

در ادامه به ارائه راهکارهایی برای شما این مشکل را تا حدی با هم آسان می‌کنیم.

1- ایجاد فضای ذخیره سازی بیشتر.

آشپزخانه را از وسایل بی استفاده پاک کنید. وسایل غیر ضروری و بی استفاده می تواند باعث شود یک آشپزخانه کوچک حتی کوچکتر از آن به نظر بیاید. اگر برای یافتن فضای ذخیره سازی تلاش می‌کنید، اطمینان حاصل کنید که موارد موجود در آشپزخانه شما ضروری است.

2- به دنبال فضاهای کوچکتر و استفاده نشده باشید.

به دنبال استفاده از فضایی بین لوازم و کابینت، مانند فضای بین یخچال و کابینت یا فضای زیر جزیره باشید. مکانهایی را در آشپزخانه خود قرار دهید که در آن می توانید فضای اضافی اضافه کنید. فضای استفاده نشده دیگری ممکن است مکانی بالای یخچال شما باشد.

3- از قلاب ها را برای آویزان کردن چیزها نصب کنید.

به جای اینکه گلدان ها و قابلمه های خود را درون یک کابینت نگه دارید، می توانید با نصب قلاب، آنها را بر روی دیوار ذخیره کنید و بدین صورت از فضا نهایت اشتفاده را بکنید.

4- در آشپزخانه جزیره نصب کنید.

جزیره در آشپزخانه به شما امکان می دهد از فضای اضافی استفاده نشده ای برای ذخیره سازی استفاده کنید. همچنین می توانید از سطح جزیره به عنوان یک فضای غذاخوری استفاده کنید و فضای مورد نیاز یک میز را نیز صرفه جویی می‌کنید. در هنگام انتخاب یک جزیره ، امکانات ذخیره سازی را از طریق کشوها ، قفسه ها یا قلاب هایی که می توان در طرح گنجانید، در نظر بگیرید.

5- وسایل کوچکتر را خریداری کنید.

وسایل کوچکتر مانند اجاق گاز، یخچال یا ماشین ظرفشویی به شما کمک می‌کند تا فضای خود در آشپزخانه کوچک صرفه جویی کنید. هنگام خرید لوازم جدید، به مدلهای کوچکتر توجه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران، خیابان فرشته ، خیابان تختی 5

 

021-22026198(98+)

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مستری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید