کابینت ممبران

کابینت ‌ممبران نوعی از کابینت‌های چوبی است که جنس مغزه مورد استفاده در آن شامل چوب طبیعی، ام‌دی‌اف و یا حتی نئوپان است و تفاوت آن با این کابینت‌ها در روکشی است که روی آن وکیوم می‌شود به همین دلیل به این نوع کابینت وکیوم نیز می‌گویند. جنس روکش نوعی ورق پی‌وی‌سی است. به طور معمول جنس مغزه بیشتر کابینت‌های ممبران از جنسMDF  است و در حالت مات، براق و حتی چوبی شکل موجود است.

کابینت ممبران در دسته‌بندی کابینت‌های کلاسیک است. به دلیل منبت ها و فرایند تولید پیچیده‌تر نسبت به سبک مدرن هزینه تولید بالاتر و بالطبع قیمت بالاتری دارد، اما نسبت به سایر کابینت‌های کلاسیک قیمت تمام شده آن کمتر است. 

جزئیات فنی:

لولا آرام بند درجه یک، ریل ساچمه ای، پایه، جک و دستگیره.

تاج زیر چراغ ستون، سرستون و پاخور تماماً در قیمت کار محاسبه گردیده است.

مزایای کابینت ممبران :

  • قیمت مناسب کابینت ممبران
  • تنوع رنگ
  • مقاوم در برابر رطوبت
  • مقاوم در برابر گرما و حرارت
  • تمیزکاری کابینت ممبران

تهران، زعفرانیه، خیابان پسیان

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید