کابینت هایگلاس ترک

مشخصات:

کابینت‌های گلاس ترک از نظر ظاهری مشابه نمونه ایرانی می‌باشند و همان براق بودن را دارند، اما در کیفیت ساخت و مواد اولیه از نمونه ساخت داخل بسیار بهتر می‌باشند. در نمونه های گلاس‌های ترک از ام دی اف مرغوب‌تر استفاده شده و روکش پلکسی گلاس با کیفیت‌تر و با دوام‌تری روی آن پرس شده است. این تفاوت کیفیت بالطبع روی هزینه‌ها نیز تفاوت ایجاد می‌کند اما با اینحال، به سبب مزیت‌ها و برتری‌هایی که نسبت به نمونه ساخت ایران دارد طرفداران بسیاری را دارد.

کابینت‌های هایگلاس ساخت داخل خش‌پذیر هستند و نیاز به مراقب زیادی دارند اما کابینت‌های هایگلاس ترک مقاومت بیشتری در مقابل خش دارند و این یک مزیت بزرگ برای آن‌ها به حساب می‌آید. بنابراین در استفاده از این نوع کابینت‌ها می‌توانید خیال آسوده‌تری داشته باشید. نکته دیگر در ارتباط با مقاومت کابینت‌های هایگلاس در برابر رطوبت است. گرچه به سبب روکشی که روی ام دی اف در این نوع کابینت‌ها انجام شده آن‌ها را تا حدود زیادی نسبت به رطوبت‌پذیری محفوظ کرده است اما باز اگر در مجاورت رطوبت زیاد و طولانی مدت قرار بگیرند به‌گونه ای که رطوبت به بخش مغزه کابینت که از جنس ام دی اف است برسد می‌تواند به کابینت آسیب برساند. اما این مساله در مورد کابینت‌های ساخت ترک نسبت به ایران کمتر و با ریسک پایین‌تری می‌باشد و مرغوبیت جنس ام دی اف و روکش بکار رفته در این نوع کابینت‌ها آن‌ها را نسبت به نمونه ساخت ایران در برابر رطوبت نیز مقاوم‌تر کرده است.

به طور خلاصه تفاوت هایگلاس ترک و ایرانی در جنس و مرغوبیت آن‌ها است و نمونه‌های خارجی ترک از نظر مقاومت در برابر خط و خش و رطوبت از نمونه ایرانی بهتر هستند و به همان نسبت از قیمت بالاتری برخوردار بوده‌اند، اما همچنان این نوع کابینت از نوع ممبران و روکش چوب از قیمت پایین‌تری برخوردار است و به همین سبب می‌تواند یک گزینه منطقی و اقتصادی برای طراحی آشپزخانه شما باشد.

جزئیات فنی:

لولا آرام بند درجه یک، ریل ساچمه ای، پایه، جک و دستگیره.

صفحه 3 سانت شرکتی.

‌مزایا:

  • مقاوم در برابر خش‌پذیری
  • مقاوم در برابر رطوبت
  • مرغوبیت جنس ام دی اف بکار رفته
  • کیفیت بالای روکش بکار رفته

معایب:

  • قیمت کمی بالا

تهران، خیابان فرشته ، خیابان تختی 5

 

021-22026198(98+)

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مستری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید