مشخصات:

این اکسسوری ها امروزه از مهم ترین و کارآمدترین ابزار در آشپزخانه محسوب می‌شوند. برای استفاده بهینه و راحت از فضای کابینت ها استفاده از کشوی کابینت آشپزخانه همیشه راه حل خوبی بوده است. از کشوهای ریلی می توان برای ذخیره سازی گروه مختلفی از کالاها، جهت طبقه بندی و قفسه بندی آن ها استفاده کرد. مهم ترین کاربرد این کشوها می‌توان جهت طبقه بندی داخل یونیت، نگه داری قظروف و دسترسی راحت به فضاهای زمینی در آشپزخانه اشاره کرد. کاربرد دیگر کشوهای ریلی برای کمدهای دیواری و نظم بخشیدن و دسته بندی پوشاک است. 

این کشوها با تحمل بالای بار می توانند گزینه ای مناسب برای داشتن یک بوفه طبقه بندی شده در آشپزخانه شما باشد و شما به راحتی مواد غذایی و ظروف خود را در آن ذخیره سازی کنید و به نظم و دسترسی راحت به آشپزخانه خود دست یابید.


تهران، خیابان فرشته ، خیابان تختی 5

 

021-22026198(98+)

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مستری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید