به سبب استفاده روزانه و زیاد از اجاق گاز، باید در انتخاب این وسیله برای آشپزخانه‌تان بسیار دقت کنید و اجاق گازی را انتخاب کنید که علاوه بر پاسخگویی به نیاز‌های آشپزخانه شما دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی باشد. به طور کلی شما در این انتخاب باید علاوه بر کیفیت، بودجه، فضا و ترجیحات شخصی خود را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید.

اجاق گازهای لوکس رومیزی که گروه طراحی نوری در آشپزخانه‌های شما کار می‌گذارد، با دوام فوق العاده ضخیم ساخته شده اند. این اجاق گازها راندمان بالایی دارند و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. جاق گاز رومیزی یا صفحه‌ای تنها چند سال است که رواج یافته‌اند. این اجاق‌ها علاوه بر اینکه فضای خیلی کمی در آشپزخانه های کوچک امروزی اشغال می کنند  بسیار به زیبایی و شیک شدن آن‌ها کمک می‌کنند.

یکی از مزایای اصلی این گازها تنوع زیاد آن‌هاست، انواع مختلفی از این گازها در بازار موجود است که به برقی و گازی تقسیم می‌شوند و از لحاظ جنس رویه نیز به استیل، شیشه‌ای، شیشه استیل، سرامیکی، شیشه آلومینیوم، لعابی و … تقسیم‌بندی می‌شوند.

مزایا:

  • کم حجم هستند و در آشپزخانه‌های کوچک بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • زیبایی و مدرن بودن را برای آشپزخانه شما به ارمغان می‌آورند.
  • در طرح و رنگ‌ و جنس‌های بسیار متنوعی موجود هستند و می‌توانید با توجه به سبک آشپزخانه و طراحی کابینت‌های خود مناسب‌ترین طرح را انتخاب کنید.
  • مصرف برق پایین تری نسبت به مدل های مبله دارند.

معایب:

  • از جمله معایب آنها نداشتن فر می باشد.
  • بر روی قسمتی از آشپزخانه یا کابینت نصب می شوند و قابل جابجایی نیستند.

تهران، خیابان فرشته ، خیابان تختی 5

 

021-22026198(98+)

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مستری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید