خانه معماری نوری

خانه معماری نوری تولید کننده متنوع ترین محصولات کابینت کلاسیک در ایران توسط دکتر علی نوری در سال ۱۳۸۹ تاسیس گردید. عملکرد اصلی این شرکت تولید درب های کابینت کلاسیک با روکش PVC می باشد که همواره با توجه به نیازهای مشتریان و پیشرفت این صنعت در دنیا در حال بهبود می باشد. خانه معماری نوری با ۱۵۰ نفر پرسنل کاری که در دفتر فروش و ساختمان اداری شرکت و تعداد ۳ کارخانه جهت تولید انواع محصولات ( ممبران – منبت – روکش طبیعی و رنگ ) و با استفاده از جدیدترین ابزار و ماشین آلات و تیم طراحی آشنا به فناوری های مختلف این صنعت در دنیا فعالیت خود را ادامه می دهد.

هدف ما

هدف تمامی پرسنل ایران کابینت کسب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان عزیز آن است.

گروه مهندسی طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره گیری از آخرین تکنولوژی های این صنعت، استفاده از دستگاه های CNC و پنل بُر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم های آشپزخانه لوکس به یکی از برند های برتر این صنعت تبدیل شده است.

– ارائه تمامی خدمات بدون واسطه
– پایین ترین قیمت
– بالاترین کیفیت
– استفاده از مرغوب ترین متریال

مزایای تیم طراحی نوری

کسب رضایت مشتری

ارائه مناسب‌ترین قیمت

ارائه بالاترین کیفیت اجرا

تهران، خیابان فرشته ، خیابان تختی 5

 

021-22026198(98+)

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مستری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید