فقط کافی است نگاهی به اطراف بیندازید و انواع گسترده‌ای از اجاق‌های گاز مبله را پیدا خواهید کرد. این اجاق گازهای مدرن بسیاری از ویژگی های خلاقانه را ارائه می دهند که برای راحت تر و لذت بخش تر کردن وقت شما در آشپزخانه طراحی شده اند.

با استفاده از ابزارهای سری جدید پیشرفته در آشپزخانه پخت و پز می‌تواند سرگرم کننده و خلاقانه باشد. پیدا کردن یک اجاق گاز جدید که متناسب با سبک آشپزی شما باشد، با انتخاب برجسته از بین دامنه‌های متنوع اجاق گازهاز راحت خواهد بود. دامنه های کلاسیک گاز با حداکثر پنج شعله برای کسانی که دوست دارند طبخ دستور العمل‌های متنوع را که به ظرافت و توجه بیشتری به جزئیات نیاز دارند،  

این مدل‌ گازهای مبله مجهز به یک فر هستند که برای مصارف خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما مدل‌های امروزی به انواع امکانات کاربردی جهت هر چه آسان کردن آشپزی مجهز شده‌اند. از تعداد شعله‌های بیشتر گرفته تا قابلیت کباب پز و جایگاه سرخ کن و ماهی تابه، که همگی به لذت‌بخش کردن آشپزی کمک می‌کنند. این اجاق گازها در انواع گازی، برقی و برقی-گازی و به طور استاندارد در در سه اندازه 50، 60 و 90 سانتیمتری تولید می‌شوند، تولید شده‌اند.

از معایب اجاق گازهای مبله می‌توان به سنگین بودن آن‌ها، اشغال فضای نسبتا زیاد و تنوع کمتر در مقایسه با مدل‌های توکار و صفحه‌ای اشاره کرد.

مهم نیست که چه ویژگی‌هایی از اجاق گاز برای آشپزخانه شما مناسب باشد، تنوع‌های بسیاری از اجاق‌های سیاه، سفید یا استیل ضد زنگ به زیبایی با  یخچال، ماشین ظرفشویی و سایر وسایل آشپزخانه شما مطابقت خواهد داشت.

تهران، زعفرانیه، خیابان پسیان

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید