نصب لوستر جدید :

اگر می خواهید زیبایی فضای آشپزخانه شما دو چندان گردد از نورپردازی دقیق استفاده کنید و لوسترهای جدید و زیبایی را مطابق دکوراسیون آشپزخانه برای آن انتخاب نمایید.

بخش های فلزی آشپزخانه قدیمی خود را تغییر دهید

شما می توانید برای آنکه آشپزخانه خود را تغییر دهید تنها بخش های فلزی آن مانند دستگیره کابینت ها ، شیر آب و سایر بخش های فلزی را تغییر دهید.

رنگ :

برای ایجاد تغییر در هر فضا و محیطی ارزان ترین کار استفاده از رنگ است که به عنوان یک ایده تغییر در دکوراسیون آشپزخانه چندین با در دنیای مد نمناک به آن اشاره کرده ایم. اگر وسایل آشپزخانه شما رنگی است بهتر است برای رنگ آشپزخانه از رنگ های خنثی استفاده کنید برای زیباتر شدن دیوارهایی که به آن رنگ خنثی زده ایدچند تابلو و کار هنری را به دیوار بزنید یا از پرده هایی استفاده نمایید که به رنگ دیوارتان زیبایی بیشتری بخشد.

پیشخوان

اگر سطوح کابینت ها و پیشخوان آشپزخانه تان کهنه شده است ، به جای اینکه کامل کابینت را تعویض نمایید پیشخوان را عوض کنید واینگونه از صرف هزینه های زیاد جلوگیری کنید . امروزه در فروشگاه های مخصوص وسایل آشپزخانه انواع سطوح و پیشخوان های جدید در اندازه های استاندارد که از قبل برش خورده و آماده نصب شدن در آشپزخانه ها هستند وجود دارد که می توانید یکی از آنها را که رنگی متناسب با دکوراسیون خانه شما دارد انتخاب کنید.

کف آشپزخانه

برخی از مواقع قدیمی ترین قسمت آشپزخانه کف آن است . برای نو کردن کف آشپزخانه تان شما دیگر مثل گذشته مجبور به کندن کف و در آوردن همه کابینت ها نیستید بلکه می توانید یکی از طرح ها و مدل های کاشی های موجود در بازار را که به صورت چسبی نصب می شوند را انتخاب کنید و اینگونه کف آشپزخانه تان را نو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران، خیابان فرشته ، خیابان تختی 5

 

021-22026198(98+)

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مستری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید