همه ما اصولا با کمبود جا در آشپزخانه مان مواجه بودیم و یا برای مرتب کردن و نظم بخشیدن به کابینت ها ساعت ها زمان صرف کرده ایم اما این مشکل همیشه برای ما وجود دارد و همیشه باید مراقب نظم و دسترسی آسان به ظروف و وسایل آشپزی باشیم.

در این مقاله شما با تعدادی از ایده های نظم دهنده کابینت که آشپزخانه را به یک محیط کارآمدتر و مناسب تر تبدیل میکند آشنا شوید. یک آشپزخانه عالی به عنوان یک محیط مناسب برای پخت و پز ، تمیز و مرتب بودن کامل را طلب می کند و قرار دادن ظروف در محیط آن ضروری است.

ساماندهی کابینت آشپزخانه از عمده ترین موارد مورد توجه در دنیای طراحی و بازسازی آشپزخانه در حال حاضر است. تولید کنندگان و طراحان کابینت آشپزخانه امروزه ذخیره سازی و نظم دهنده های متنوع ، شیک و اقتصادی تولید کرده اند که برای هر آشپزخانه ای با هر اندازه و هر نوع مناسب می باشد.

اگر می خواهید فضای بیشتری برای ذخیره سازی ادویه و حبوبات یا سایر ظروف مشابه داشته باشید ، به جای درهم کردن آنچه دارید، نظم دهنده های اضافی برای کابینت ها را خریداری کنید. در ادامه تعدادی از این ایده ها را خواهید دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران، خیابان فرشته ، خیابان تختی 5

 

021-22026198(98+)

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مستری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید