نمونه کارها

کف‌پوش چوبی

کف‌پوش چوبی از محبوب ترین پوشش های کف امروزی است. کف‌پوش های چوبی می تواند مصنوعی باشد، مانند لمینیت، یا یک چوب واقعی مانند چوب جامد یا مهندسی شده باشد. همه آنها از چوب ساخته شده اند، اما آنها نسبت به یکدیگر مزایای مختلفی دارند. کف‌پوش چوبی واقعی به دلیل ماندگاری و دوام بسیار مشهور است. مهمترین مزیت کف‌پوش چوبی واقعی این است که می توانید آن را مجدداً پالایش کنید و مورد استفاده قرار دهید و عمر کف‌پوش شما طولانی تر شود.

انواع کف‌پوش های چوبی از زیبایی طبیعی بی نظیری برخوردار بوده و با هر نوع دکوراسیونی مانند مدرن، سنتی، تجاری و غیره می تواند تطبیق یابد. اگر به دنبال اضافه کردن زیبایی و زیبایی به خانه خود هستید، هیچ جایگزینی بهتر از کف‌پوش های چوبی واقعی وجود ندارد. کف‌پوش های چوبی در ساختارهای مختلف، انواع مشخصات و کاربردهای مختلف موجود است. انتخاب نوع مناسب کف‌پوش با توجه به نیازهای شما و محل مورد استفاده بسیار مهم است.

تیم طراحی نوری مجموعه ای از سبک‌ها و انواع مختلف کف‌پوش‌ها را دارا می‌باشد و می‌توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که آنچه که مناسب علاقه و نیازهای شماست را به شما پیشنهاد کنیم.

تهران، خیابان فرشته ، خیابان تختی 5

 

021-22026198(98+)

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مستری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید