نمونه کارها

سطل زباله سوپری:

محبوب ترین ایده برای مخفی کردن سطل زباله آشپزخانه سطهای زباله ی سوپری است. این سطل‌های زباله را می توانید درون هر کابینتی که می خواهید جاسازی و مخفی کنید، مانند کابینت سینک، درون یک جزیره آشپزخانه یا هر کابینت دیگر. یک ایده دیگر تعبیه یک کابینت جداگانه در قسمتی از آشپزخانه است که سطل های زباله را در داخل آن نگه دارید. این کار سبب میشود زباله ها تا حدودی از تماس مستقیم با محیط آشپزخانه دور شوند و هم کمک می‌کند آشپزخانه بسیار منظم و شیک به نظر برسد.

این نوع سطل‌های زباله درون مخزن نصب می‌شوند و به صورت ریلی حرکت می‌کنند که کارکرد آن را بسیار آسان می‌کند و به دلیل اینکه درون کابینت مخفی می‌شوند موجب نظم‌دهی فضای آشپزخانه کابینت می‌شود. تیم طراحی نوری استفاده از این نوع سطل زباله را به دلیل استفاده بهینه از فضای داخلی کابینت ها و نظم و بهداشتی که به آشپزخانه شما می‌دهد به شما عزیزان بسیار پیشنهاد می‌دهد. همینطور که برای دکوراسیون و انتخاب رنگ و جنس کابینت هایتان حساسیت به خرج می‌دهید و انواع مختلف آن را بررسی می‌کنید برای انتخاب بهترین سطل زباله برای خانه‌تان نیز باید کمی فکر کنید. روی این جنبه سطل زباله تمرکز کنید که علاوه بر اینکه نمای دکوراسیون منزل شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد چندین بار در روز امکان استفاده از آن را دارید و باید حداقل به اندازه متناسب با دکوراسیون شما، نیازهای شما و آشپزخانه‌تان انتخاب شود.را متناسب کند.

تیم طراحی نوری انواع سطل‌های زباله‌ی سوپری درون کابینتی با مجموعه‌ای متنوع از سایزبندی‌ها (کوچک، متوسط و بزرگ)، طرح‌ها، رنگ‌ها و جنس‌های متنوع موجود در بازار را مناسب با سلیقه شما و نیاز آشپزخانه‌تان برای شما طراحی می‌کند.

مزایا:

  • ظاهری زیبا
  • ساختار محکم و کیفیت بالای مواد
  • جلوگیری از انتشار بو زباله در محیط
  • مکانیزم لولایی عالی
  • ضد زنگ
  • در طرح و اندازه های مختلف

تهران، خیابان فرشته ، خیابان تختی 5

 

021-22026198(98+)

933-9525299(98+)

محصولات ما

پروژه‌های ما

خانه معماری نوری

هدف تمامی پرسنل خانه معماری نوری کسب رضایت مستری و ارائه بهترین خدمات در شان نام خانه معماری نوری و مشتریان آن است.  گروه مهندسی و طراحی و تولید نوری با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص طراحی و تولید، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، استفاده از دستگاه‌های CNC و پنل بر Holzher آلمان، کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم‌های آشپزخانه لوکس به یکی از برندهای برتر این صنعت تبدیل شده است.

کلیه حقوق سایت برای شرکت نوری دیزاین محفوظ می باشد.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید